home-pagina
Grote Markt 3 9300 Aalst   
info@aalst.be   
053 77 93 00    
foto Thuis in de stad





Tekst onleesbaar?



contacteer de stad Aalst

college van burgemeester en schepenen: samenstelling

  • samenstelling

Ilse Uyttersprot




adres
Kaalbergstraat 8
9310 MOORSEL-AALST
e-mail kabinet
schepenuyttersprot@aalst.be
e-mail kabinet persoonlijk
ilse.uyttersprot@aalst.be
website
http://www.ilse-uyttersprot.be

geboren
te Dendermonde op woensdag 10 mei 1967

beroep
  • juriste
politieke loopbaan
  • gemeenteraadslid van de stad Aalst (2 januari 1989 - 31 december 2000)

  • provincieraadslid

  • burgemeester van de stad Aalst bevoegd voor Politie, Brandweer, Algemene Administratie en CoŲrdinatie, Dienstverlening, Stadspromotie en Feesten, Informatie, Communicatie en Informatica (1 januari 2007 - 31 december 2012)

  • lid van de Belgische kamer van Volksvertegenwoordigers (28 juni 2007 - 12 juni 2010)

    • Vast lid van de Commissie belast met de problemen inzake Handels- en Economisch Recht

    • Plaatsvervanger in de Commissie voor de Binnenlandse Zaken, de Algemene Zaken en het Openbaar Ambt

    • Plaatsvervanger in de Commissie voor het Bedrijfsleven, het Wetenschapsbeleid, het Onderwijs, de Nationale wetenschappelijke en culturele instellingen, de Middenstand en de Landbouw

    • Plaatsvervanger in de Bijzondere Commissie voor het Reglement en voor de Hervorming van de Parlementaire Werkzaamheden

  • schepen van Sport, cultuur, evenementen, vrije tijd en facility van de stad Aalst (2 januari 2013 - )
Ilse Uyttersprot is momenteel lid van
  • vzw ERSV Oost-Vlaanderen (Erkend Regionaal Samenwerkingsverbond) - Algemene Vergadering als vertegenwoordiger
    (VZW's)
  • vzw Koninklijk Ballet van Vlaanderen - Raad van Bestuur als vertegenwoordiger
    (VZW's)
  • College van burgemeester en schepenen als 1e schepen
    (Samenstelling gemeenteraad)
  • vzw Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten (VVSG) - Raad van Bestuur als vertegenwoordiger
    (VZW's)
  • Sociale HuisvestingsMaatschappij Denderstreek - Raad van Bestuur als vertegenwoordiger
    (Rechtspersonen)
  • Verenigde Commissies als 1e schepen
    (Gemeenteraadscommissies)
  • Afdeling Fractievoorzitters en -ondervoorzitters als 1e schepen
    (Andere adviesorganen i.v.m. de gemeenteraad)
  • SportAG - Raad van Bestuur als vertegenwoordiger
    (SportAG)
  • vzw Documentatiecentrum en Archief voor Daensisme en Hedendaagse Geschiedenis van de Denderstreek (D.A.D.D.) - Raad van Bestuur als vertegenwoordiger
    (VZW's)
  • vzw Beschuttende Werkplaatsen - Raad van Bestuur als vertegenwoordiger
    (VZW's)
  • SOLvA - Raad van Bestuur als vertegenwoordiger
    (Intergemeentelijke samenwerkingsverbanden en intercommunale)
  • T.M.V.W. - Directiecomitť als vertegenwoordiger stad Aalst
    (Intergemeentelijke samenwerkingsverbanden en intercommunale)
  • Algemene vergadering ASZ als lid met beraadslagende stem
    (ASZ)
  • Sportraad Aalst - Raad van Bestuur als waarnemer
    (Raden voor Cultuurbeleid)
  • Overleg stad/Centraal Kerkbestuur als vertegenwoordiger stad Aalst
    (Kerkfabrieken)
Partijhistoriek
  • CD&V

Historiek
  • Afdeling belast met de werkzaamheden van de begrotingscommissie - Politiezone Aalst vanaf 24/04/2007 tot 31/12/2012
  • Afdeling Fractievoorzitters en -ondervoorzitters vanaf 02/01/2007 tot 02/01/2013
  • Afdeling Fractievoorzitters en -ondervoorzitters vanaf 29/01/2013
  • Algemene vergadering ASZ
  • College van burgemeester en schepenen vanaf 01/01/2007
  • Commissie Middenstand, Landbouw en Regionale Economie vanaf 29/06/1999 tot 31/12/2000
  • Commissie Burgerlijke Stand, Registratie Bevolking, Senioren en Volksgezondheid vanaf 29/06/1999 tot 31/12/2000
  • Commissie Onderwijs, Cultuur en Toerisme vanaf 31/01/1995 tot 28/06/1999
  • Commissie Public Relations en Organisatie vanaf 31/01/1995 tot 31/12/2000
  • Commissie Verkeer vanaf 31/01/1995 tot 31/12/2000
  • Gemeenteraad vanaf 01/01/1995 tot 31/12/2000
  • Gemeenteraad vanaf 01/01/1995 tot 31/12/2000
  • Gemeenteraad vanaf 01/01/1995 tot 31/12/2000
  • Gemeenteraad vanaf 01/01/1995 tot 31/12/2000
  • ILvA vanaf 30/01/2007 tot 02/01/2013
  • Indra vanaf 17/02/2009 tot 26/02/2013
  • Intergem vanaf 22/03/2007 tot 03/09/2007
  • Jobpunt Vlaanderen vanaf 30/11/2010 tot 26/02/2013
  • Overleg stad/Centraal Kerkbestuur vanaf 01/01/2007
  • Raad van Bestuur ASZ tot 31/12/2006
  • Sociaal Huis Aalst vanaf 29/05/2007 tot 26/02/2013
  • Sociale HuisvestingsMaatschappij Denderstreek vanaf 27/02/2013
  • SOLvA vanaf 29/01/2013
  • SportAG vanaf 27/02/2013
  • Sportraad Aalst vanaf 19/04/2013
  • T.M.V.W. vanaf 27/02/2013
  • Verenigde Commissies vanaf 02/01/2007
  • vzw Beschuttende Werkplaatsen vanaf 27/02/2013
  • vzw Documentatiecentrum en Archief voor Daensisme en Hedendaagse Geschiedenis van de Denderstreek (D.A.D.D.) vanaf 17/09/2007
  • vzw ERSV Oost-Vlaanderen (Erkend Regionaal Samenwerkingsverbond) vanaf 27/02/2013
  • vzw Koninklijk Ballet van Vlaanderen vanaf 27/02/2013
  • vzw Oost-Vlaamse Politieacademie (OPAC) vanaf 29/05/2007 tot 26/02/2013
  • vzw Provinciale Brandweerschool Oost-Vlaanderen vanaf 29/05/2007 tot 26/02/2013
  • vzw Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten (VVSG) vanaf 27/03/2007 tot 26/02/2013

© 2014 stad Aalst